Новини світу Торгівлі
ДПС поновила Державний реєстр РРО
Новий Державний реєстр містить перелік РРО, дозволених до первинної реєстрації, а також первинну реєстрацію яких заборонено, у кількості 186 моделей.
Надання послуг ФОП — «єдинником» за договорами комісії: коли застосування РРО є обов’язковим?
Чи потрібно застосовувати РРО та на яку суму проводити операції ФОП, які надають послуги за договорами доручення, комісії, транспортного експедирування та агентськими договорами?
Діяльність ветеринарних аптек та клінік: чи потрібно застосовувати РРО?
Чи потребує обов’язкового застосування РРО діяльність ветеринарних аптек та клінік, які надають ветеринарні послуги.
ФОП на єдиному податку перевищив ліміт доходу: застосування РРО
Що робити ФОП у разі перевищення ліміту доходів для відповідної групи?
Покупець має право вимагати чек при покупці товару в інтернет-магазині
Продавці товарів на своїх сайтах не завжди надають правдиву інформацію про кількість, ціну, способи розрахунків та умови доставки товарів, чим порушують вимоги законодавства про захист прав споживачів.
Из чего состоит Реестр РРО?
Нагадаємо, що на території України дозволяється реалізовувати та застосовувати лише ті реєстратори вітчизняного та іноземного виробництва, які включені до Реєстру фіскальної техніки.
Як довести зчитування штрих-кодів до досконалості?
А вам і не потрібно – ми вже це зробили!
ТОП-5 роз’яснень щодо проведення перевірок та застосування РРО
Останні зміни в законодавстві щодо РРО так чи інакше торкнулися практично всіх підприємців України. Враховуючи поточні реалії, ми зібрали відповіді на 5 найбільш актуальних та хвилюючих питань щодо застосування РРО та проведення фактичних перевірок.
Мінфін розробив для ФОП Порядок ведення обліку товарних запасів
Розглянемо наболіле роками питання: як ФОП повинен вести облік своїх товарних запасів на виконання вимог Закону про РРО?
5 міфів про РРО
Більшість упереджень щодо запровадження обов’язкових касових апаратів для малого бізнесу, через які під Верховною Радою вже проходили протести, є міфами. І ці ілюзії наполегливо заважають плідно працювати вашому бізнесу. Пропонуємо розібратися у цьому питанні, щоб максимально ефективно використати весь функціонал РРО для розвитку власного бізнесу.
Хто і в яких випадках може провадити діяльність без застосування РРО, ПРРО та РК?
Для багатьох підприємців у 2022 р. використання РРО під час здійснення розрахункових операцій — неминуче. Хто не попадає в коло таких «щасливчиків»? Хто і в яких випадках може провадити діяльність без застосування РРО, ПРРО та РК? У цій статті — відповіді на ці і не тільки питання.
Кава з алкоголем: чи платити акциз?
Виготовлення напоїв з додаванням алкоголю – справа дуже поширена. Але чи воно призводить до виникнення акцизного податку у продавців і, відповідно, встановлення РРО?
Z-звіт із запізненням: наслідки
Z-звіт – це невід’ємна складова роботи з РРО. Практика застосування зазначеного звіту іноді ставить перед нами нові питання. Які саме – дізнайтеся зі статті.
Чи потрібно застосовувати РРО під час торгівлі на ринках?
Що не ринок — магазин, що не магазин — то ринок? Які торгові заклади вважаються територією ринку, а які ні? Аналізуємо у матеріалі.
Первинні документи ФОП: зберігати не треба викидати
З 01.08.2020 року перелік ФОП, які мають відповідно до Закону про РРО вести товарний облік та зберігати первинні документи про походження товару, змінився. Як саме – дізнайтеся з нашої статті.
Типові помилки у роботі з касовим апаратом, за які податківці найчастіше штрафують підприємців
У підприємницької діяльності, у роботі з РРО нерідко трапляються помилки, які фіксуються у його пам’яті і передаються до податкової. Давайте розглянемо типові помилки при використанні РРО та як їх можна мінімізувати увагу податкової, штрафи та інші негативні наслідки для підприємця.
Розплатилися готівкою, а в РРО провели безготівковий платіж – алгоритм виправлення
Які дії, якщо під час продажу товарів (надання послуг) було помилково проведено через РРО суму за відділом «безготівка та/або картка», а необхідно було «готівка»?