Про компанію

Юнісістем

Компанія «Юнісістем» була створена у 1989 році. Вже в перші роки свого існування компанія досягла високого рівня довіри споживачів. Зараз впевнено входить до трійки лідерів з розробки, виробництва та технічного обслуговування фіскального обладнання в країні.

Фіскальне обладнання торгових марок MINI і МІНІ давно стали бестселерами на українському ринку, зустрічаються майже у кожній точці торгівлі. Ми не зупиняємось на наших досягненнях і вже зараз наші фіскальні рішення можна зустріти у країнах зарубіжжя.

Зберігаючи рівень якості продукції та надаючи ринку високий рівень сервісу, було ухвалено рішення про розширення портфеля обладнання під торговою маркою «UNS», яка представляє торгове обладнання робочого місця касира та автоматизації обліку: POS-термінали, принтери друку чеків та етикеток, сканери штрихкодів.

виробництвовиробництвовиробництво

Завдяки своєму відділу науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт (НДДКР), власному виробництву – продукція компанії відрізняється надійністю та високими споживчими якостями. І все це підтверджується сертифікатами якості ISO 9001 впродовж багатьох років.

Споживачами наших продуктів є різні підприємства торгівлі – від вуличних кіосків до торгових мереж, незалежно від рівня складності їхніх бізнес-процесів.

Для комплексної автоматизації підприємств торгівлі та сфери послуг, «Юнісістем» пропонує унікальні програмно-апаратні рішення, в основі яких – новаторські підходи та технології.

Придбати продукцію на території України та за кордоном можна через регіональні представництва та партнерів дистриб’юторів, які є сертифікованими сервісними центрами з обслуговування та ремонту техніки «Юнісістем».

Наша компанія бачить свою місію, щоб поліпшити життя, роблячи високі технології доступними широкому колу людей.